کفپوش اپوکسی
21
ژانویه

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی  

کفپوش اپوکسی (Epoxy) کف پوشی لوکس ، زیبا ، بادوام و مقرون به صرفه بوده که مناسب برای انواع پارکینگ ها با کاربری های متفاوت است که با ضخامت های مختلف و کابردها گوناگون اجرا می شود.

برای تمامی سطوح قابل اجرا می باشد. که حداقل ضخامت آن 2 میلیمتر بوده و از دو جز رزین و سخت کننده تشکیل شده که با هم مخلوط شده و یک سطح کاملا صاف ، یکپارچه ، ضد آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی را ایجاد مینماید.

کفپوش اپوکسی چیست

کفپوش اپوکسی قابل اجرا روی تمام سطوح، به صرفه ، زیبا و بادوام

 

در نهایت با رنگ اپوکسی در اجرای لایه پایانی سطحی کاملا پرداخت و زیبا با تنوع رنگی بسیار بالا را ساخته و آماده بهره برداری می کند.

کفپوش اپوکسی به دلیل سختی آن بهترین گزینه برای اجرا در پارکینگ های صنعتی و پارکینگ های مسکونی ، که عبور وسایل نقلیه سنگین در آن زیاد بوده می باشد.

تنوع بالا در رنگ یکی دیگر از مزیت های کفپوش اپوکسی بوده که دست کارفرمایان را باز گذاشته تا با توجه به کاربری محل و سلیقه خود رنگ پارکینگ خود را انتخاب نموده و هیچ گونه محدودیتی نداشته باشند.

کفپوش اپوکسی قیمت

از مهمترین مزایای کفپوش های اپوکسی به آببند بودن این گونه متریال می توان اشاره کرد که با اجرای این گونه از کفپوش ها نیاز به آب بندی ( انواع قیر و گونی ، ایزوگام و بتن آب بند و …) را رفع کرده و آلودگی ها و خطاهای ناشی از اجرای غلط سیستم ایزولاسیون را نیز برطرف می کند.

کفپوش های اپوکسی نه تنها در پارکینگ ها بلکه در سالن های سرپوشیده ، سالن های ورزشی ، بیمارستان ها ، انبارها ، باشگاه و تالارها ، درمانگاه ها و بسیاری از اماکن شخصی نیز قابلیت اجرا عمومی و دارد.

 

انواع کاربرد کفپوش های اپوکسی:

اپوکسی سیلیس پاش

از دیگر کاربردها و مزایای کفپوش اپوکسی ، اجرای آن در رمپ ها به روش سیلیس پاش می باشد که در این روش از اجرا سطح روی رمپ ها در ابعاد میلیمتری نا صاف شده تا باعث اصطکاک بیشتر بین تایر خودرو و کف شود و از سر خوردن اتومبیل حتی در روزهای برفی و بارانی نیز جلو گیری شود.

کفپوش اپوکسی سیلیس پاش