استوانه ترافیکی
18
اسفند

استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی ( Parking Bollard ) یکی از تجهیزات ترافیکی و جاده ای میباشد که در کلیه معابر عمومی عبور و مرور دیده می شود.

یکی از وسایل ایمنی میباشد که جهت جلوگیری از انحراف از مسیر اتومبیل هاست. با مجهز کردن خیابان ها و معابر، می توان از اتفاقات ناگوار در سطح شهر و جاده ها جلوگیری کرد و امنیت و ایمنی سرنشینان را بالا برد.

همچنین شبرنگ های مورد استفاده در این نوع تجهیزات  باعث میشود که راننده خودرو در تاریکی شب بتواند براحتی مسیر را تشخیص دهد و از بروز حادثه جلوگیری شود

استوانه ترافیکی

محروطی ترافیکی ( انعطاف پذیر )

کاربرد استوانه ترافیکی

استوانه ایمنی به دلیل محدودیتی که در طول مسیر ایجاد میکند، بعنوان یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی و ایمنی مورد استفاده قرار میگیرد.  همچنین جهت جدا سازی پارکینگ ها – معابر – خیابان ها در سطح شهر به وفور مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تجهیزات ایمنی پارکینگ
مخروطی ترافیکی ( انعطاف پذیر ) ( Flexible parking bollards )

سایز های استوانه های ایمنی و ترافیکی

استوانه های ایمنی برحسب کاربردهای مختلف در مکانهای مختلف، دارای ابعاد مختلفی میباشند که این نوع لوازم پارکینگ را منحصر به فرد کرده است که حتی میتوان از آن بعنوان جداکننده پارکینگ هم استفاده کرد.

استوانه ترافیکی

مخروطی ترافیکی ( انعطاف پذیر )

جهت خرید استوانه ترافیکی و ایمنی و هر کدام از تجهیزات پارکینگی و ترافیکی حتما باید اطلاعات کافی و لازم را از طریق منابع متخصص و آگاه بدست آورد.

 

مخروط ترافیکی ( Traffic cone )

 جداکننده پارکینگ در طرح های مختلفی با کاربری گوناگون  تولید می شوند که در مجموع  به نظم دهی به پارکینگ ها برای عبور و مرور راحت تر و صرفه جویی در زمان کمک میکند. زمینه ی فعالیت  آرتمیس پارکینگ  در تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات ایمنی پارکینگ  می باشد.

مخروط ترافیکی و مخروط ترافیکی در انواع مختلف ، شبرنگ ها و برچسب های متنوع قابل عرضه میباشد.

مخروطی

جدا کننده یا بولارد ترافیکی