تجهیزات ترافیکی
30
آبان

تجهیزات ترافیکی، ایمنی و جاده ای

تجهیزات ترافیکی ،ایمنی، جاده ای و معابر عمومی

 

– استوانه ترافیکی ( انعطاف پذیر ) ( Flexible parking bollards )

استوانه ترافیکی ( Parking Bollard ) یکی از تجهیزات ترافیکی و جاده ای میباشد که جهت جلوگیری از انحراف از مسیر اتومبیل استفاده میگردد.

همچنین شبرنگ های مورد استفاده در این نوع تجهیزات  باعث میشود که راننده خودرو در تاریکی شب بتواند براحتی مسیر را تشخیص دهد و از بروز حادثه جلوگیری شود.

 

استوانه ایمنی به دلیل محدودیتی که در طول مسیر ایجاد میکند، بعنوان یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی و ایمنی مورد استفاده قرار میگیرد.  همچنین جهت جدا سازی پارکینگ ها – معابر – خیابان ها در سطح شهر به وفور مورد استفاده قرار میگیرد.

تجهیزات ایمنی پارکینگ

 

استوانه های ایمنی برحسب کاربردهای مختلف در مکانهای مختلف، دارای ابعاد مختلفی میباشند که این نوع لوازم پارکینگ را منحصر به فرد کرده است که حتی میتوان از آن بعنوان جداکننده پارکینگ هم استفاده کرد.

استوانه ترافیکیشرکت های

 

گروه صنعتی، تولیدی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ بعنوان تولید کننده انواع تجهیزات پارکینگی و ترافیکی – ضربه گیر لاستیکی ستون  – ضربه گیر ستون پارکینگ – محافظ ستون – استاپر پارکینگ – استوپر پارکینگ با در اختیار داشتن متخصصان مجرب، میتواند تجربه چندین دهه خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

>> زمینه ی فعالیت  آرتمیس پارکینگ  در تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات ایمنی پارکینگ  می باشد <<

محافظ ستون – ضربه گیر ستون  لاستیکی پارکینگ آرتمیس

–  محافظ ستون پارکینگ – ضربه گیر ستون نبشی با  ضخامت ۲ سانت

سختی ( Hardness ) یکی از معیارهای مقاومت مواد جامد در برابر تغییر شکل پلاستیک است. سختی یا Hardness در زبان انگلیسی است و با سفتی یا stiffness در زبان انگلیسی تفاوت دارد. حال ما چگونه می توانیم از این تعریف در رابطه با محافظ ستون پارکینگ طرح RB مربوط به شرکت آرتمیس پارکینگ استفاده کنیم.

محافظ ستون و ضربه گیر

محافظ ستون نبشی – ضربه گیر نبشی – محافظ ستون پارکینگ – محافظ ستون – محافظ ستون و ضربه گیر – ضربه گیر لاستیکی ستون – ضربه گیر ستون – ضربه گیر ستون پارکینگ – قیمت ضربه گیر ستون پارکینگ – قیمت محافظ ستون پارکینگ

وقتی که دو جسم سخت یعنی خودرو و ستون پارکینگ را در نظر بگیریم ، در صورت برخورد خودرو به ستون به دلیل سختی بالای هر دو جسم، بسته به شدت برخورد می توانند صدماتی را به یکدیگر وارد آورند.

در حالی اگر در بین خودرو و ستون پارکینگ از یک ماده با خاصیت الاستیکی یا لاستیک سان استفاده کنیم، انرژی این آسیب در داخل محافظ ستون طرح RB به میزان بسیار زیادی جذب می شود  و از آسیب بیشتر به ماشین و ستون پارکینگ و خودرو جلوگیری میشود.

از دیگر مواردی که اهمیت محافظ ستون پارکینگ را به میزان بسیار زیادی بالا میبرد،  استفاده از رنگ های مختلف و زیبا در محافظ ستون و ضربه گیر می باشد که باعث دید راننده و همچنین هارمونی بیشتر و سازگاری بیشتر ضربه گیر و محافظ ستون با محیط پارکینگ و محیط اطراف و ستون ها میگردد و احتمال برخورد را کاهش میدهد.

  • – محافظ ستون – ضربه گیر ستون پارکینگ گرد لاستیکی

این نوع از محافظ ستون  که جزو تجهیزات ترافیکی و پارکینگی میباشد با داشتن مقطعی متفاوت وضخامتی زیاد نسبت به سایر ضربه گیر ستون ها و ضربه پذیری بالا و قدرت الاستیسیته مطلوب، توانسته خود را بعنوان ضربه گیر ستون و محافظ ستون با قابلیت بالا معرفی کند

 

قیمت محافظ ستون پارکینگ

محافظ ستون لاستیکی لبه گرد – ضربه گیر ستون لاستیکی لبه گرد

 

آرتمیس پارکینگ با بهره گیری از فناوری روز دنیا و متخصصین مجرب، اقدام به تولید محافظ ستون و ضربه گیر ستون پارکینگ و تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی با قیمت های باور نکردنی و کیفیت بالا جهت رفاه حال مشتریان گرامی و سازنده ها و شرکت های انبوه ساز این مرز و بوم نموده است.

قیمت ضربه گیر ستون پارکینگ

محافظ ستون لاستیکی لبه گرد – ضربه گیر ستون لاستیکی لبه گرد

 

شبرنگ  و منعکس کننده نور روی ضربه گیر ستون پارکینگ باعث بهتر دیده شدن توسط رانندگان، هدایت بهتر و بعنوان راهنما برای رانندگان حساب میشود.

آرتمیس پارکینگ در زمینه فروش تجهیزات ترافیکی ، بهترین و نازلترین ترین قیمت ضربه گیر ستون پارکینگ و قیمت محافظ ستون پارکینگ را به هموطنان گرامی عرضه می کند.

 

– محافظ ستون پارکینگ – ضربه گیر ستون پارکینگ طرح RB – لاستیکی

محافظ ستون پارکینگ از جنس لاستیک و در مواردی از جنس PVC با کیفیت درجه یک ساخته می شود که باعث افزایش ماندگاری این محصول در  طولانی مدت می شود.

ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ به صورت چسب دار ساخته می شود که قابلیت اتصال محکم به سطوح را دارد.

ضربه گیر ستون پارکینگ ساخته شده از مواد آنتی یو وی میباشد و  در برابر تابش نور خورشید مقاوم می باشد و تغییر رنگ و تغییر حالت نمی دهد. همچنین در سرما و گرما دچار خم شدگی، شکنندگی و پوسیدگی نمی شود.

ضربه گیر لاستیکی ستون

محافظ ستون طرح RB – لاستیکی – ضربه گیر ستون طرح RB – لاستیکی

این نوع محافظ ستون با طراحی منحصر به فرد و خاص، جزو معدود ضربه گیر ستون هایی میباشد که تولید شده و در بازار موجود میباشد که با دیدن آن، چشم هر بیننده ای را محصور خود میکند.

در این محصول بجای شبرنگ، از لاستیک رنگی ای پی دی ام ( EPDM ) جهت ایمنی پارکینگ استفاده شده است

ضربه گیر ستون پارکینگ جزو  لوازم پارکینگی میباشد که به لبه ستون های پارکینگ متصل می گردد. محافظ لاستیکی ستون پارکینگ جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به ماشین ها و ستون ها و لبه های موجود در پارکینگ استفاده می شود.

این لاستیک های رنگی در انواع مختلف میتواند با پارکینگ های متنوعی سازگاری رنگ پیدا کند.

  • – استاپر پارکینگ – استوپر پارکینگ  ( Car Stopper )

گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ افتخار دارد که اعلام دارد جزو اولین تولید کننده استاپر پارکینگ و کار استوپرهای پارکینگ را از جنس لاستیک و پی وی سی و بتنی میباشد و این تجهیزات ترافیکی و پارکینگ را میتواند با بالاترین کیفیت به هموطنان عزیز ارائه دهد.

استاپر پارکینگ - کار استاپر پارکینگ - کار استوپر پارکینگ - استوپر پارکینگ - کار استاپ پارکینگ - کار استاپ - کار استپ - کار استپ پارکینگ – تجهیزات پارکینگ – تجهیزات ایمنی پارکینگ – تجهیزات ترافیکی

استاپر پارکینگ – استوپر پارکینگ