استاپر پارکینگ
18
سپتامبر

استاپر پارکینگ

استاپر پارکینگ از جمله اقلام  تجهیزات پارکینگی است که در پارکینگ های عمومی و مجتمع های مسکونی و منازل برای ایمن سازی و محافظت از خودرو ها و دیوار ها در محل پارک خریداری میشود .
استاپر ها  با نام های دیگری نیز در بازار شناخته می شود. از جمله:
نگهدارنده خودرو ، متوقف کننده خودرو ، استوپر خودرو، نیز شناخته میشوند . این محصول از آسیب رساندن به خودرو و دیوارهای داخل پارکینگ در هنگام پارک کردن خودرو جلوگیری می کند.

استاپرهای پارکینگ با نصب بر روی زمین مانع از جلوروی بیش از حد خودرو ها در پارکینگ میشود که این خود باعث عدم برخورد ناگهانی خودرو ها با دیواره ها میشود و همچنین حریم پارک هر خودرو با استاپر ها به خوبی مشخص میشود.

دفتر مرکزی:

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

برای مشاهده قیمت ها + فیلم آموزش نصب تا انتها مقاله همراه باشید

استاپر پارکینگ

استفاده از استاپر ها علاوه بر مزیت های گفته شده پارکینگ شما را سازماندهی و تجهیز میکند. با نصب استوپر پارکینگ ، حتی رانندگان دارای اتومبیل های بزرگ می توانند با وجود دید کم، وسایل نقلیه خود را به راحتی در یک جای پارک کوچک جای دهند. استاپرهای پلاستیکی پارکینگ دارای حالت شبرنگ هستند و در نبود نور به دید راننده کمک می کنند تا به اجسام برخورد نکند.

استاپر پارکینگ

در انگلیسی car parking stopper گفته می شود. درب لاستیکی پارکینگ لاستیکی محصولی از ایمنی جاده ای است که در کلیه پارکینگ ها از جمله مراکز خرید ، جلوی بازارها ، پارکینگ خانه ها ، گاراژها و غیره استفاده می شود. این موانع از جنس پلاستیک، لاستیک و بتن هستند و از برخورد خودرو به ستون ها و دیوارها جلوگیری می کنند. استفاده از این ملزومات پارکینگی به کاهش حوادث داخل محل پارک، کمک بسیار زیادی می کند و از خسارت های ناشی از این صدمات جلوگیری می کند.

استاپر پارکینگ

برای راننده ها آگاهی از فضایی کافی در هنگام پارک کردن مهم است. در جایی که استوپر خودرو نصب گردیده، هنگام برخورد چرخ خودرو به استوپر راننده می داند وقت آن است که متوقف شود. همچنین نوارهای زرد انعکاسی حداکثر دید را در طول شب فراهم می کنند.

به طور کلی، پارک خودرو در یک فضای کوچک دشوار است.  طیف وسیعی از استاپر پارکینگ برای بهبود ایمنی پارکینگ طراحی شده اند و برای پارکینگ های کوچک و بزرگ تجاری و یا حتی پارکینگ های مسکونی مناسب هستند. انتخابی مناسب برای مکان های صنعتی،انبارها، بیمارستان ها و …

نحوه کار استاپر پارکینگی

توقف چرخ لاستیکی یک پارکینگ عالی برای ممانعت از کار بیش از حد نقاط پارکینگ و ضربه زدن به دیوارهای گاراژ شما یا سایر خودروهای پارک شده است. درب های پارکینگ برای گاراژ از دارایی های بدنی محافظت می کنند و وسایل نقلیه را از تماس با آنها باز می دارند. رفع بلوک های پارکینگ برای گاراژ بسیار ساده است با ۲ لنگر در هر توقف چرخ که در بسته موجود است. توقف چرخ های لاستیکی به اندازه کافی سبک است که توسط یک نفر برداشته شده و نصب می شود و هزینه های باربری و نصب را به حداقل می رساند. برای جلوگیری از اکثر اتومبیل های جدید که دارای سطح زمین کم نیستند ، لاستیک چرخ لاستیکی فقط ۳٫۹ اینچ ارتفاع دارد.

دلایل استفاده از استاپر پارکینگ

ما طیف گسترده ای از لاستیک اتومبیل را متوقف می کنیم. این توقف لاستیکی اتومبیل مانع از سوار شدن بیش از حد خودروها به سمت پارکینگهای مسکونی یا تجاری می شود. با هماهنگی با استاندارد کیفیت صنعت ، ما بنا به نیاز مشتری ما این کالاهای لاستیکی را در مشخصات مختلف ارائه می دهیم. کنترل کننده های کیفیت ما برای اطمینان از کیفیت این لاستیک متوقف شده ، یک سری تست را در پارامترهای مختلف انجام می دهند.

مزایای نصب استاپر پارکینگ :

  1. می توان با دقت و به درستی بدون کمک دیگران خودرو خود را در یک موقعیت مشخص شده قرار داد
  2. پیدا کردن موقعیت ایده آل برای پارک کردن خودرو بدون آسیب رساندن به خودرو، دیوارهای داخلی و تجهیزات پارکینگ
  3. پارک کردن آسانتر برای رانندگان تازه کار، سالمندان و نوجوانان و دیگر رانندگان
  4. تقسیم مساوی فضای پارکینگ بین ماشین ها و حداکثر استفاده و از فضای داخل پارکینگ
  5. ایجاد نظم برای فضای پارکینگ و خصوصی کردن محل پارک

انواع استاپر پارکینگ :

جدا کننده پارکینگ

انواع استاپر پارکینگ خودرو در رنگ، جنس، قیمت، ابعاد، وزن و طول عمر متفاوت وجود دارد. هر کدام از این استوپرها کارآیی کافی را دارند و بر اساس نیاز و سلیقه مشتری یکی از انواع این استاپرها در محل پارکینگ نصب می شود.

استاپرها از نظر متریال در سه نوع زیر دسته بندی میشوند:

  1. استاپر پارکینگ بتنی
  2. استاپر پارکینگ پلاستیکی
  3. استاپر پارکینگ لاستیکی
  4.  

روش و ابزار نصب هرکدام از انواع استوپرها با یکدیگر متفاوت است. طول عمر برخی از استاپرها تا اندازه ای به محل نصب آن بستگی دارد. انعطاف پذیر بودن، از شکستگی و آسیب خودرو جلوگیری میکند. استوپرهای بتنی بسیار سنگین هستند و معمولا نیاز به چند نفر برای نصب دارند. بتن در طول زمان از بین می رود که این کار می تواند یک وضعیت خطرناک ایجاد کند. هنگامی که بتن شکسته می شود، قطعات آن در مسیر عابران پیاده قرار می گیرد. همچنین باعث آسیب به چرخ های خودرو میگردد.

فیلم آموزش نصب استاپر پارکینگ

با انعطاف پذیری بیشتر، شکستن سخت تر و غیر ممکن است.

استاپر پارکینگ لاستیکی و پلاستیکی جایگزین استوپرهای بتنی هستند و نیازی به نقاشی و نگهداری ندارد. این محصول با دوام می تواند در هر نوع آب و هوایی در فضای بیرون و داخل استفاده گردد. آنها سبک وزن هستند، بنابراین می توانند به راحتی توسط یک فرد نصب شوند.  به راحتی زخمی و یا شکسته نمی شوند. همچنین استوپرهای لاستیکی و پلاستیکی رنگهای متنوع و شادتری نسبت به نوع بتنی دارند.

فروش استوپر پارکینگ

انواع رنگ های استوپر پارکینگ :

استوپر پارکینگ زرد

زرد ایمنی

رنگ محبوب برای هر دوجنس پلاستیک و لاستیک

هم برای راننده و هم عابر پیاده بسیار قابل مشاهده

استوپر پارکینگ خاکستری

خاکستری سنتی

فقط در بلوک های پلاستیکی موجود می باشد

به نظر می رسد بتن است، اما بهتر از آن است

استوپر پارکینگ سفید

استاندارد سفید

مطابق خطوط پارکینگ، برای یک نگاه سازگاراست

برای مناطق برفی توصیه نمی شود – ممکن است دیده نشود .

استوپر پارکینگ آبی

رنگ آبی

علامت فضاهای دسترسی

رنگ رسمی و به رسمیت شناخته شده توسط ADA

>>>  برای مشاهده مقایسه انواع استوپر خودرو کلیک کنید   <<<

>>>  گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ پیشرو در تامین تجهیزات پارکینگی ، ایمنی و ترافیکی افتخار دارد که اعلام نماید جزو اولین تولید کنندگان استاپر پارکینگ و کار استوپرهای پارکینگ از جنس بتنی ، لاستیک و پی وی سی میباشد.

لاستیک و یا بتن؟

>>>  ما به شما برای تصمیم گیری صحیح کمک می کنیم. فقط کافی ست با ما تماس بگیرید تا پروژه خود را مورد بحث قرار دهید. ما راه حلی پیدا می کنیم که متناسب با نیازهای شما و بودجه شما باشد.

تولید کننده استاپر پارکینگانواع استپر پارکینگقیمت استاپر پارکینگ

استاپر پارکینگ

مقایسه انواع استاپر پارکینگ

استاپر های پارکینگ میتوانند از جنس و متریال مختلف ساخته شود انتخاب هر یک از این انواع میتواند بسته به نیاز شما متفاوت باشد همچنین باید در نظر بگیرید که بسته به جنس به کاررفته در استاپر پارکینگ هزینه و دوام آنها میتواند متغییر باشد برای مثال شما باید در نظر بگیرید که تعداد و فضای مورد نیاز شما برای چه نوع استاپری مناسب است ما در مقاله ای به صورت جدا گانه این بررسی هارا انجام داده ایم برای مطالعه میتوانید برروی تیتر بالا کلیک کنید . اما به صورت خلاصه این استاپر ها در جنس بتنی ، پلاستیکی ، و لاستیکی دسته بندی میشوند .

  Email: info at artemisparking.com      |     Telegram ID: @artemisparking

برای اطلاعات بیشتر و یا ارسال رایگان کارشناس برای بازدید از پروژه و یا مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

دفتر مرکزی:

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

انبار:

۰۲۶-۳۵۳۱۶۳۲۲

موبایل

۰۹۱۰۰۰۳۶۰۳۷ – ۰۹۱۲۳۴۶۷۶۰۵

Click to rate this post!
[Total: 49 Average: 4.9]