ترمز رمپ پارکینگ
18
دسامبر

ترمز رمپ پارکینگ

ترمز رمپ پارکینگ چیست؟

استفاده تجهیزات پارکینگی در پارکینگهای عمومی و همچنین پارکینگ مجتمع های مسکونی بسیار مهم است. پارکینگ هایی که مجهز به تجهیزات پارکینگی مانند کار استاپر ، محافظ دیوار ، محافظ ستون ، آینه محدب ، خط کشی پارکینگ و … هستند، محیط بسیار امن تری را برای عبور و مرور افراد فراهم می کنند.

یکی دیگر از محصولاتی که به ایمن تر شدن محیط پارکینگ و سهولت در رفت و آمد کمک می کند ترمز رمپ پارکینگ یا صفحه گالوانیزه رمپ می باشد.

ترمز رمپ با نام های دیگر  لغزش گیر رمپ پارکینگ ، ضد لغزش رمپ پارکینگ ، کفپوش رمپ پارکینگ ، کفپوش ضد لغزش رمپ ، نوار ضد لغزش ، کفپوش ضد لغزندگی ، فیکس ترد ، صفحه ضد لغزندگی رمپ پارکینگ ، fix tread ، لاستیک رمپ پارکینگ ، ضد لغزنده سطوح شیبدار ، ضد لغزنده رمپ نیز شناخته می شود.

لغزش گیر رمپ پارکینگ محصولی است که در سطح رمپ نصب میشود و از سر خوردن وسایل در حال حرکت از رمپ پارکینگ جلوگیری میکند.

 استفاده از کفپوش ضد لغزش رمپ درپارکینگ فروشگاه ها مجتمع های اداری و تجاری و یا مسکونی، همچنین سینماها و بسیاری از ساختمان های دیگری که دارای پارکینگهای طبقاتی و مسقف و یا همچنین پارکینگ های سرباز هستند بسیار کاربردی است.

خصوصا در هوای سرد که ممکن است رمپ ها یخ بزنند و سر شوند بهتر است ترمز رمپ پارکینگ را در ورودی و خروجی پارکینگ ها نصب کنید تا هیچ گونه حادثه ایی رخ ندهد.  این محصولات آب را به راحتی از خود عبور داده و در فصول سرد با بارش برف و باران دچار یخ زگی نمی شوند.

از ترمز رمپ می توان بر روی سطوح متفاوتی استفاده کرد. برخی از این سطوح عبارت اند از سطوح چوبی، بتنی، فلزی و … .

انواع ترمز رمپ

 1. ترمز رمپ نفر رو که از جنس ای بی اس یا لاستیک می باشد. لاستیک رمپ پارکینگها بر روی رمپهای مخصوص حرکت ویلچر، برانکارد و افراد نصب می شود.
 2. ترمز رمپ خودرو که از جنس فلز بوده و بر روی رمپهای پارکینگها نصب میشود. آج های طراحی شده  بر روی محصول از سر خوردن احتمالی خودروها جلوگیری میکند. ترمز رمپ فلزی (گالوانیزه) معمولا در مکان های پر تردد نصب می شود.
 3. لغزش گیر رمپ پارکینگ فلزی نسبت به لاستیک رمپ پارکینگ عمر طولانی تری دارند. ساختار آلومینیومی ترمز رمپ به گونه ایی است که خاصیت ضد پوسیدگی دارد.

مزایای استفاده از ترمز رمپ پارکینگ

  •  ضد زنگ و فرسایش
  •  قابلیت تحمل وزن بالا
  • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • ترمز رمپ پارکینگ کم ارتفاع است و پاگیر نیست
  • قابلیت طراحی سفارشی کفپوش ضد لغزش رمپ
  • قابل اجرا بر روی تمامی سطوح
  • به علت پیوند مولکولی با سطح به سادگی جدا نمی شود
  •  نصب سریع و آسان صفحه ضد لغزندگی رمپ پارکینگ
  •  مقرون به صرفه و کاربردی
  • در صورت تمایل به برداشت محصول هیچگونه اثری از خود بجا نمی گذارد

استفاده از ضد لغزش رمپ پارکینگ برای تمامی مناطقی که دارای رمپ است توصیه می شود تا مانع لیز خوردن افراد و ماشین ها شود در نتیجه از بروز حوادث جلوگیری شود.

نصب کفپوش رمپ پارکینگ

نصب ترمز رمپ بسیار آسان است و در عرض چند دقیقه می توانید ترمز رمپ ( ضد لغزنده سطوح شیبدار ) خود را نصب کنید. در صورت نیاز می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره ببرید.

قیمت ترمز رمپ پارکینگ

قیمت ترمز رمپ پارکینگ ها با توجه به جنس و ابعاد متفاوتی که دارند، متغیر می باشد. جهت خرید ترمز رمپ ( ضد لغزنده رمپ ) پارکینگ مناسب با مکان مورد نظر خود و استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

این محصول به دلیل ساختار و طراحی منحصر به فرد خود اصطکاک مورد نیاز برای جلوگیری از لیز خوردن لاستیک ماشین در شیب رمپ های پارکینگ در هنگام بارندگی و یخبندان را ایجاد می کند.
ابعاد ۱۰*۱۰۰ و ۱۰*۸۰ می باشد وداری یک لایه فوم جهت گرفتن صدا هنگام عبور خودرو.