ضربه گیر ستون
01
دسامبر

ضربه گیر ستون

ضربه گیر ستون یکی از موارد ایمنی بسیار مهم برای پارکینگ ها است. استفاده از ضربه گیر  باعث می شود که در هنگام پارک خودرو از آسیب دیدن آن جلوگیری شود. استفاده از این ضربه گیرها باعث ایمنی ماشین ها می شود و از آسیب دیدن آن ها جلوگیری می کند و همچنین از صدمات به ستون ها هم ممانعت به عمل می آید. این نوع از تجهیزات پارکینگ معمولا از جنس پلاستیک هستند و قابلیت ضربه گیری بسیار مناسبی دارند که هم از خودروها و هم از ستون ها محافظ می کنند.

شماره جهت قیمت و سفارش

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

 

جنس ضربه گیر ستون 

ضربه گیر ستون ها تجهیزاتی از نوع عموما پلاستیکی می هستند که دراشکال و اندازه مختلف برای مکان های گوناگون نصب و تولید میشوند. ضربه گیر ستون، در دسته بندی تجهیزات ایمنی قرار میگیرند که به کنج های ستون و دیوار پارکینگ ها، و مکان های مختلف نصب می شوند و خودرو ها را از خسارات و برخورد ها ایمن سازی می کنند. نوع شبکه ای این محصولات دارای ویژگی تحمل ضربه  بالایی بوده که میتواند ادوات و وسایل را به خوبی از آسیب دور نگه دارد.

 محافظ ستون که در دسته محصولات ضربه گیر قرار داد به عنوان تامین کننده ایمنی افراد و اشیاء استفاده می گردد. این محصولات دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند و با توجه به جنس ستون و مکان نصب به شیوه های مختلفی نصب می گردند.

ضربه گیر ستونویژگی های ضربه گیر ستون

ضربه گیر ستون از جمله تجهیزات پارکینگ است که در گوشه ستون ها و یا کنار دیوارها قرار داده میشود تا به وسیله آنها از سطح وسایل نقلیه و همچنین از تجهیزات ساختمانی در سطوح مختلف و ستون ها در مقابل ضربات احتمالی مخصوصا برخورد خودرو ها در فضاهای پارکینگ جلوگیری نماید. ضربه گیر ستون به عنوان برطرف کننده آسب های احتمالی به سطوح دیوار ها ستون ها و وسایل نقلیه توصیه میشود.

 

پارکینگ هایی از قبیل:

 • مسکونی
 • اداری
 • فروشگاهی
 • مدرسه
 • کارخانه
 • انبار
 • اسکله های باربری
 • و غیره

 

 1. ۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

  ۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

کاربرد ضربه گیر ستون 

 • – پارکینگ ها

 جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به خودرو و همچنین ستون پارکینگ در هنگام برخورد استفاده میشود.

این محصول به نام های دیگری همچون گارد کرنر ، محافظ ستون پارکینگ ، لاستیک محافظ ستون ، محافظ لبه ستون پارکینگ و غیره در بازار معروف است. ضربه گیرها دارای دو جنس لاستیکی و پی وی سی می باشند.

ضربه گیر ستون پارکینگ

 

 • – بیمارستان ها و آزمایشگا ه ها

بهترین راه جلوگیری از آسیب در اثر ضربه های وارد شده هنگام حمل و نقل و برخورد برانکارد و ویلپر ها و ترولی با ستون ها و لبه دیوارها استفاده از ضربه گیر می باشد.

همچنین حفظ ایمنی بیمارانی که دارای عدم تعادل در راه رفتن می باشند و نیز جلوگیری از برخورد بیماران و ملاقات کنندگان با لبه تیز ستونها هنگام شلوغی و ازدهام راهروها.

دارای روکش پی وی سی سخت و آنتی باکتریال، مقاومت در برابر شکنندگی.

 

ضربه گیر ستون بیمارستان

 

 • – محیط های آموزشی

این نوع ضربه گیر ستون در فضاهای داخلی  مثل مهد کودک ها ، مدارس  و محیط های آموزشی برای ایمن سازی محیط کودکاناستفاده میشوند.

 در فضاهای آموزشی، کودکان و نوجوانان همیشه در معرض خط برخورد با لبه دیوارها، ستونها، لبه تیز پنجره ها و پله ها قرار دارند.

نصب ضربه گیر ستون لاستیکی در نقاط خطرناک از آسیب دیدن سر و دست کودکان در هنگام بازی جلوگیری میکند.

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

 

ضربه گیر ستون مهدکودک

 

 • – محیط های ورزشی و تفریحی

استفاده از ضربه گیر در سالنهای ورزشی و مراکز بازی کودکان جهت حفظ ایمنی افراد بسیار ضروری می باشد. ضربه گیر ستون دروازه، ضربه گیر میله والیبال و بسکتبال، نیمکت تماشاچی، نرده و تمام نقاط خطرناک.

 

 این ضربه گیرها با انواع رویه های پی وی سی پشت پارچه و پشت پلی استر و دورو۳ لایه میباشند.

ایمن سازی باشگاهها و سالن ها و اماکن ورزشی علاوه بر حفظ ایمنی و سلامتی افراد به بالاتر رفتن سطح حرفه ای ورزشکاران منجر میشود.

 

محافظ ستون باشگاه

 

 • ارگانهای آموزش نظامی و اردوگاه ها ، ارگانهای دولتی و تمامی مراکز عمومی پر رفت و آمد.

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

انواع ضربه گیر ستون 

۱:ضربه گیر ستون  گرد

ضربه گیر ستون گرد با قرار گرفتن بر روی ستون گرد از برخورد وسایل نقلیه با ستون جلوگیری به عمل میآورد . این وسیله بسیار کارآمد تر از دیگر ضربه گیر ها برای ستون های گرد است پس اگر در فضای پارکینگ و مکان مورد نظر خود ستون های گرد مشاهده میکنید پیشنهاد میشود از این نوع ضربه گیر استفاده نمایید.

۲ :ضربه گیر ستون تمام لاستیکی

ضربه گیر های لاستیکی از جمله پرکاربرد ترین ضربه گیر ها هستند که استفاده میشود به دلیل نوع ساختار و جنس بدنه قابلیت تحمل ضربه بالایی دارند . از این نوع ضربه گیر معمولا در کنج دیوار ها استفاده میشود که عرض لبه های آن معمولا (ده سانتیمتر) میباشد که البته با توجه به تنوع این محصول با عرض های مختلف هم قابل تولید و سفارش است.

۳:ضربه گیر ستون دو جداره

۴:ضربه گیر ستون پشت فلزی

نصب ضربه گیر ستون

ضربه گیر ستون پارکینگ

نصب ضربه گیر ستون پارکینگ

همانطور که در بالا به اهمیت وجود ضربه گیر ها اشاره شد و کاربرد انواع ضربه گیر در اماکن مختلف شرح داده شد شاید شما هم به لزوم استفاده از این وسیله در پارکینگ خود پی برده باشید و در چگونگی نصب ضربه گیر و قیمت آنها سوال داشته باشید در ادامه به چند روش نصب خواهیم پرداخت که اگر قصد اجرای این تجهیزات توسط خودتان را مد نظر دارید با مشکلاتی مانند شکستگی و آسیب رسیدن به ضربه گیر مواجه نشوید .

ضربه گیر های ستون پارکینگ را میتوانید به دو صورت چسبی و پیچی برروی گوشه های ستونها نصب نمایید اگر قصد قرار دادن ضربه گیرها به وسیله چسب را دارید ابتدا سطح ستون مورد نظر را با پارچه مرطوب از گرد و غبار پاک کرده سپس اگر برآمدگی و پستی بلندی بر روی ستون وجون دارد آنرا به کمک وسیله ای بتراشید تا ضربه گیر ها به خوبی برروی ستون مورد نظر قرار بگیرند.

اگر قصد نصب ضربه گیر ها به وسیله پیچ و رول پلاک را دارید علاوه بر پاک کردن از گرد و غبار و اصلاح ناهمواری دقت داشته باشید که پیچ ها باید با یک میزان فشار بسته شوند و نباید بیش از حد پیچ هارا سفت و و به دیواره ستون نزدیک کنید ، این کار احتمال شکستگی و آسیب رساندن به ضربه گیر هایی از نوع پلاستیک را بالا میبرد .

خرید ضربه گیر ستون

شما می توانید برای خرید برای اماکن و پارکینگ های خود با آرتمیس پارکینگ تماس بگیرید. مشاوران ما هر گونه سوال شما را پاسخ داده و راهنمایی مناسبی می دهند.

۰۲۱-۴۴۲۵۹۷۰۸

۰۲۱-۴۴۸۹۰۹۷۷

 

https://n9.cl/xirny    http://bit.do/fKqWb    https://tinyurl.com/y2alux8y  http://gestyy.com/erpUno

shorturl.at/fCKX2    https://bit.ly/2Tdzaqo    shorturl.at/wPSY6    https://rb.gy/ntxupd     https://rb.gy/ntxupd   https://cutt.ly/agzOVAj

Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 5]