تجهیزات پارکینگ آرتمیس
08
بهمن

تجهیزات پارکینگ آرتمیس

پارکینگ ها جزء مکان های پر رفت و آمد به شمار می روند و هر کدام از ما ممکن است بارها گذر زمان به آن ها افتاده باشد. امکان دارد در نگاه اول تجهیزاتی که در این مکان ها استفاده شده اند به چشم نیایند اما کافیست به دلیل کمبود ایمنی مشکلی برای یک خودرو و سرنشینان آن ایجاد شود.
انتخاب نوع مناسب و با کیفیت این تجهیزات نقش مهمی را در افزایش ایمنی پارکینگ ها ایفا می کند. تجهیزات پارکینگ آرتمیس جزو بهترین ها و با کیفیت ترین ها در این زمینه محسوب می شوند. تجهیزات تولید شده توسط این مجموعه بالاترین سطح ایمنی و کارایی را ارائه می دهند.

تجهیزات پارکینگ چیست؟

تجهیزات پارکینگ مجموعه وسایل و ابزارهایی هستند که در جهت مشخص کردن مسیر رفت و آمد ماشین ها، حفظ ایمنی سرنشینان، خودروها و عابرین پیاده به کار می روند. تفاوتی ندارد که پارکینگ در یک مجتمع مسکونی است یا تجاری، در هر حال وجود این تجهیزات ضروری می باشد. برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند که وجود این تجهیزات لزومی ندارد. در صورتی که عدم استفاده از آن ها می تواند هم از لحاظ ترافیکی و عبور و مرور و هم از نظر ایمنی مشکلاتی را ایجاد کند.

تجهیزات پارکینگ چیست؟
تجهیزات پارکینگ

انواع تجهیزات پارکینگ آرتمیس

تجهیزات پارکینگ آرتمیس در انواع مختلفی موجود هستند که در این بخش از مطلب قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.

استاپر پارکینگ تجهیزات پارکینگ آرتمیس

یکی از مهم ترین تجهیزات پارکینگ، استاپر است که از آن می توان هم در جهت راهنمایی خودرو ها و هم برای ایجاد شرایطی ایمن بهره گرفت. غالبا در پارکینگ های عمومی استاپرها را در قسمت جلو یا کنار وسایل نقلیه قرار می دهند تا مانع از برخورد آن ها با دیگر اتومبیل های پارک شده و دیوارها شوند. با استفاده از استاپر پارکینگ می توان به افرادی که مهارت کمتری در رانندگی دارند کمک شایانی کرد تا به سادگی قادر باشند خودروی خود را در مکانی مناسب پارک کنند.

محافظ ستون پارکینگ

یکی از تجهیزات پارکینگ آرتمیس محافظ ستون است که وجود آن اهمیت زیادی دارد. مکان قرارگیری این محافظ ها روی لبه های ستون های پارکینگ است. با استفاده از این تجهیزات دیگر آسیبی به خودروها بر اثر برخورد با ستون های پارکینگ نمی رسد. این محافظ ها از جنس تمام لاستیک تولید می شوند و در برابر عوامل محیطی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند.

محافظ ستون - تجهیزات پارکینگ آرتمیس
محافظ ستون

سرعتگیر پارکینگ

سرعت گیرها از دیگر تجهیزات ترافیکی مهم محسوب می شوند. همانطور که از نام این تجهیزات مشخص است در جهت کاهش سرعت خودروها و حفظ ایمنی آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. این سرعت گیرها قابلیت تحمل وزن بالایی دارند و به سادگی دچار آسیب دیدگی نمی شوند. این تجهیزات انعطاف زیادی دارند و این موضوع موجب می شود که به سادگی بتوانند گرمای محیط را تحمل کنند.

سرعت‌گیر پارکینگ
سرعت‌گیر پارکینگ

تابلوی پارکینگ

تابلوی پارکینگ از دیگر تجهیزات پارکینگ آرتمیس است. این تابلو به عنوان یک آگاهی دهنده عمل می کند و عموما به شکل مربعی و با زاویه های خمیده طراحی می شود. مقاوم بودن این تابلو در برابر ضربه از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل در ساخت آن از متریال با کیفیت و دارای استحکام استفاده می شود.

تابلو پارکینگ
تابلو پارکینگ

مخروط ترافیکی

مخروط ترافیکی نیز جزء تجهیزات مهم پارکینگ به شمار می رود. این تجهیزات همانند نشانگرهایی عمل می کنند که باعث می شوند رانندگان به درستی هدایت شوند. این مخروط ها را می توان به عنوان نشانگرهایی در جهت تغییر مسیر و ایجاد برخی محدودیت ها نیز در نظر گرفت. استفاده از این تجهیزات پارکینگی می تواند تاثیر زیادی در جلوگیری از تصادفات داشته باشد.

صفحه ضد لغزش رمپ پارکینگ

از دیگر تجهیزات ایمنی پارکینگ میتوان به صفحه ضد لغزش رمپ اشاره کرد که عموما از جنس گالوانیزه ضد زنگ تولید می شود. آج هایی روی این صفحات وجود دارند که تاثیر زیادی در کاهش خطرات و آسیب های احتمالی خواهند داشت. این صفحات را می توان جایگزینی برای نوارهای ترمز دانست.

خط کشی پارکینگ

یکی از بخش های مهم هر پارکینگی خط کشی آن است. این خط کشی ها با بهره گیری از رنگ‌های واضح و مناسب روی زمین پارکینگ ایجاد می شوند. خط کشی پارکینگ باعث می شوند که رانندگان بتوانند در مکان های مناسب پارک کنند. از آن گذشته موجب می شوند که بهتر بتوان ترافیک داخل پارکینگ را کنترل کرد.

خط کشی پارکینگ
خط کشی پارکینگ

خرید تجهیزات پارکینگ از آرتمیس

گروه تولیدی آرتمیس دارای سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه ساخت تجهیزات پارکینگ است. این مجموعه مفتخر است که توانسته طی سال ها فعالیت خود رضایت تمام مشتریانش را به دست آورد. تجهیزات پارکینگ آرتمیس از جنس رابر خالص و ای پی دی ام ساخته می شوند. کیفیت این تجهیزات به حدی است که می توانند با نمونه های خارجی رقابت کنند. شما عزیزان می توانید بهترین نوع این تجهیزات را با قیمت مناسب از این مجموعه تهیه کنید.

سخن آخر و سوالات متداول تجهیزات پارکینگ آرتمیس

این روزها با بیشتر شدن خودروها تعداد پارکینگ ها نیز افزایش پیدا کرده است. استفاده از تجهیزات پارکینگ مناسب در این مکان ها بسیار ضروری است. این تجهیزات باعث می شوند که شما بتوانید مدیریت بیشتری روی پارکینگ داشته باشید. به عنوان مثال خط کشی های پارکینگ موجب می شوند که بتوان ترافیک آن را مدیریت کرد. تجهیزاتی مانند استاپرها و محافظ های ستون نیز تاثیر زیادی در بهبود ایمنی پارکینگ ها دارند. جالب است بدانید که استفاده از این تجهیزات می تواند در افزایش ظرفیت پارکینگ نیز نقش داشته باشد.

  1. منظور از آینه‌های محدب پارکینگی چیست؟

  2. رمپ ‌های موجود در پارکینگ ‌های عمومی مکان هایی هستند که اکثر تصادفات در آن ها اتفاق می افتند. استفاده از این آینه ها باعث می شود که میزان تصادفات تا حد زیادی کاهش پیدا کند. آینه‌های محدب پارکینگی موجب می شوند که رانندگان دید بهتری داشته باشند.
  3. آیا در خرید تجهیزات پارکینگ توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش مهم است؟

  4. بله، یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید این تجهیزات باید به آن توجه کنید گارانتی و خدمات پس از فروش است. باید اطمینان حاصل کنید که تجهیزات خریداری شده دارای ضمانت هستند. از آن گذشته باید به مسائلی مانند پشتیبانی مجموعه مورد نظر پس از خرید نیز توجه داشته باشید.
  5. آیا می توانم پیش از خرید از کارشناسان این مجموعه مشاوره دریافت کنم؟

  6. بله، اگر پرسشی در زمینه تجهیزات پارکینگ دارید می توانید آن را با کارشناسان آرتمیس پارکینگ در میان بگذارید.