06
سپتامبر

اجرا و نصب برچسب خط کشی پارکینگ

خط کشی پارکینگ برای ساختمان های اداری و مسکونی به عنوان خط های از پیش تعیین شده می باشند که به صورت رنگ یا برچسب خط کشی پارکینگ ها اجرا می شوند .به کمک خط کشی پارکینگ ، فضای پارکینگ به بخش های مختلف تقسیم می شود و با توجه به دسته بندی مشخص شده خودرو می تواند در محل مورد نظر قرار گیرد . با ما همراه باشید تا نکات لازم را جهت اجرا و نصب برچسب خط کشی پارکینگ برای شما بیان کنیم .

برچسب خط کشی پارکینگ
برچسب خط کشی پارکینگ

برچسب خط کشی پارکینگ

اهمیت استفاده از برچسب خط کشی پارکینگ یا انتخاب رنگ مناسب جهت خط کشی از موارد مهم در پارکینگ های ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی محسوب می شود . با خطوط پارکینگ فضا برای پارک خودروها مشخص می شود و باعث نظم دهی در پارکینگ و جلوگیری از ایجاد هرج و مرج و بی نظمی در آن مکان می گردد .

اما در این میان نکاتی جهت نصب و اجرا برچسب خط کشی پارکینگ وجود دارد که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم . وجود خط کشی پارکینگ از ایجاد تنش میان افراد ساکن در ساختمان های مسکونی بزرگ و کوچک جلوگیری می کند و هم چنین موجب می شود از فضای بهینه داخل پارکینگ به خوبی استفاده شود .

مسیرهای عبور و مرور وسایل نقلیه را مشخص می کند و از ایجاد تجمع و شلوغی بی جا در پارکینگ جلوگیری می کند .از همه مهم تر استفاده از رنگ یا برچسب خط کشی پارکینگ در پارکینگ های عمومی آمار دقیق از وضعیت خودروهای پارک شده در اختیار مسئولین و سایر افراد قرار می دهد .

نکته مهم و اساسی که احتمالا تا به امروزه به آن توجه نکرده اید، این است که نباید تمام خط کشی پارکینگ ها تنها با رنگ و کفپوش اپوکسی انجام گیرد . برچسب خط کشی پارکینگ از ابزارهای مهم هستند که می توان برای خط کشی پارکینگ استفاده کرد .

 کاربرد برچسب برای خط کشی پارکینگ از رنگ بسیار ساده تر و راحت تر خواهد بود .برچسب خط کشی پارکینگ همانند برچسب های نواری به راحتی بر روی سطوح می چسبند و می توان از آن ها برای خط کشی پارکینگ استفاده کرد .

سرعت نصب و اجرای برچسب های خط کشی پارکینگ به نسبت سایر ابزارهای خط کشی بالا بوده و به راحتی در زمانی کوتاه می توان پارکینگ بزرگ را خط کشی کرد .نکته جالب این است که برداشتن این برچسب ها خیلی سخت نیست و به راحتی افراد می توانند برچسب های خط کشی پارکینگ را بردارند و در مکان دیگر آن را نصب کنند .

برچسب خط کشی پارکینگ
برچسب خط کشی پارکینگ

خصوصیات برچسب خط کشی پارکینگ

  • در زمان اجرای کار نیازی به بسته شدن پارکینگ نیست
  • در صورت نیاز به تغییر در خط کشی پارکینگ به راحتی کنده می شود
  • در مقابل رنگ آمیزی خطوط پارکینگ قیمت مناسب تری خواهد داشت
  • سرعت نصب و اجرای برچسب بالاتر از رنگ آمیزی خطوط پارکینگ می باشد
  • حالت شب نما و بازتاب نور را دارد که در خط کشی معمولی این ویژگی وجود ندارد
  • در پارکینگ های ناهموار امکان ارائه برچسب های قطعه ای با قابلیت پیچ شدن در زمین وجود دارد.

عوامل موثر بر قیمت گذاری خط کشی پارکینگ

  •  برای قیمت برچسب های خط کشی پارکینگ عوامل چون مشخصات و کیفیت برچسب و میزان حجم کار و ساعات آن و شرکت انتخابی و ارائه خدمات اضافه بر قیمت گذاری خط کشی پارکینگ تاثیر دارد.قیمت خط کشی پارکینگ ساختمان با توجه به کیفیت و مقاومت آن در برابر شرایط مختلف و این که برای چه برندی است تعیین می گردد .
  • هرچه میزان کیفیت برچسب و رنگ خط کشی در پارکینگ بهتر و با کیفیت تر باشد ، قیمت نهایی – نیز بالاتر خواهد شد .از عوامل دیگر موثر بر قیمت خط کشی پارکینگ میتوان به حجم کاری و میزان ساعات کار بر روی پروژه در نظر گرفت . قیمت خط کشی پارکینگ عمومی با خط کشی پارکینگ ساختمان تفاوت دارد و دلیل اصلی تفاوت در قیمت آن مربوط به حجم کار و مقدار زمان انجام پروژه می باشد .
  • در زمان اجرا و نصب خط کشی پارکینگ امکان نیاز به استفاده از تجهیزات اضافی و رنگ آمیزی بخش های مختلف کف یا دیوار پارکینگ وجود دارد .هر یک از مواردی که بیان کردیم می تواند در بالا رفتن قیمت کار تاثیرگزار باشد .

گروه تخصصی آرتمیس پارکینگ آماده ارائه کلیه خدمات و مشاوره درارتباط با خرید، نصب و برآوردقیمت تجهیزات پارکینگ میباشد.

با ما تماس بگیرید

محافظ ستون آرتمیس پارکینگ

ضربه گیر ستون آرتمیس پارکینگ